نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
ماهرخ زاد - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷

تحلیل ماهرخ زاد از دستگیری «زیبا»

ماهرخ زاد گفت: ما منتظر هستیم که جزئیات جدیدتر را در رابطه با فروش نفت، دریافت وجوه و اینکه به چه حساب‌هایی این وجوه واریز شده بدست آوریم.

 
آلودگی هوا - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷

​شرکت نفت زیر بار پرداخت عوارض آلایندگی در اهواز نمی‌رود

عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به امتناع صنایع و شرکت‌های آلاینده از جمله شرکت نفت از پرداخت عوارض آلایندگی گفت: استاندار خوزستان باید به این مساله ورود کرده و با تشکیل کارگروهی که دارای قدرت اجرایی است، صنایع را ملزم به پرداخت عوارض آلایندگی و انجام تعهداتشان در زمینه کمربند سبز اهواز کند.

 
خط لوله انتقال گاز - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰

نشت گاز جان 3 نفر از کاکنان شرکت نفت گچساران را گرفت

صبح امروز سه نفر از کارکنان شرکت نفت گچساران که مشغول نشت یابی خط لوله انتقال گاز نرگسی به وحدتیه بودند به علت گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

 
شل - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷

شل به كيش می‌رود

یک منبع آگاه از توسعه میدان آزادگان جنوبی به صورت کنسرسیوم توسط شرکت‌های بین المللی و داخلی خبر داد و گفت توسعه میدان گازی کیش به احتمال قوی به شرکت شل واگذار می‌شود.

 
پالایشگاه آبادان - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۴

ساینوپک در راه آبادان

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده نفتی از امضای قرارداد فاز یک طرح توسعه و تثبیت پالایشگاه نفت آبادان با شرکت سینوپک چین ظرف یک‎ماه آینده خبر داد.

 
سیروس کیان‎ارثی - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰

اولین مقصد نفتکش‌های ایرانی پس از برجام

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از آغاز تردد کشتی‎های این شرکت به بنادر اروپا خبر داد.مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران با بیان اینکه امروز و پس از حل شدن مشکلات بیمه، کلاس، پرچم و گواهینامه‎های بین‎المللی کشتی‏‎های ایرانی، شاهد دستاورد دیگر برجام در حوزه حمل و نقل دریایی کشور هستیم، از آغاز تردد ناوگان نفتکش ...

 
بابک زنجانی و علیرضا زیبا‌حالت‌منفرد - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷

«علیرضا زیبا حالت منفرد» کیست؟ راننده‌ای که به مقام «داتو» و همدستی بابک زنجانی رسید

پس از دستگیری بابک زنجانی بود که نخستین بار نام علیرضا منفرد جسته و گریخته در جلسات دادگاه زنجانی شنیده شد.

 
پتروشیمی - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱

لغو يك تحريم به سود صندوق هاي بازنشستگي

تحریم‌های اتحادیه اروپایی علیه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت، دو شرکت دیگر و یک بانک ایرانی لغو شد.

 
تولید نفت - عصرنفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵

چین به کمک اوپک آمد

تلاش اوپک برای تقویت قیمت نفت از طریق توافق برای کاهش تولید در حال تقویت شدن از جانب بزرگترین مشتری نفتی این سازمان یعنی چین است.

 
7.5 میلیون دلار برای هر حلقه چاه آزادگان
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲

7.5 میلیون دلار برای هر حلقه چاه آزادگان

میدان آزادگان از لحاظ شاخصه‌های مربوط به حفاری به‌گونه‌ای است که با حضور یک تیم منسجم و قوی به همراه تیم فنی و با‌تجربه و همچنین عدم وجود مشکل در بخش تأمین کالا، ‌می‌توان به راحتی عملیات حفاری را در آن به انجام رساند

 
برژینسکی - عصر نفت
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۷

نقش برژینسکی در ظهور قفقاز نفتی

عصرنفت/ بافروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991، جمهوری­های جنوب آن کشور که بین منطقه قفقاز و مرز چین قرار داشتند استقلال یافتند. معمولاً موقعی که به آسیای میانه اشاره می­شود منظور منطقه وسیعی به مساحت 1.6 میلیون کیلومتر مربع است که مرکب از قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان و ازبکستان ...

 
بانک ملت - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۰

پول شریک سابق زنجانی بلوکه شد

عصرنفت/ پس از گزارش ویژه عصرنفت درباره ارتباط ویژه بابک زنجانی، علیرضا زیباحالت منفرد، بانک FIIB و بانک ملت، دادستان تهران روز گذشته در نشستی خبری با تایید این جزئیات به نکاتی پرداخت که در نوع خود جالب بود. در گزارش این رسانه عنوان شده بود که علیرضا زیباحالت با ایجاد نقش واسطه‌ای برای خرید بانک ...

 
بارکیندو - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰

پیش‌بینی نفت 70 دلاری در سال 2017

محمد بارکیندو، دبیرکل اوپک پیش بینی کرد که در سال ۲۰۱۷ ثبات به بازار نفت برگردد. ونزوئلا هم ابراز امیدواری کرده که قیمت سبد نفتی این کشور در طی ماه های آینده به ۷۰ دلار افزایش یابد.

 
نفتکش - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸

بیمه جدید محموله‌های نفتی ایران با حذف شرکت‌های آمریکایی از ماه آینده

پس از انعقاد توافقی برای ارائه پوشش بیمه ای به ایران بدون دخالت شرکت های بیمه اتکایی مستقر در آمریکا، شرکت های بیمه کننده کشتیرانی بین المللی راه حلی پیدا کردند تا از این طریق از پوشش بیمه ای تقریبا کامل صادرات نفت ایران از ماه آینده اطمینان یابند.

 
رضا خلیلی - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸

دفتر ارتباط با هنرمندان در صنعت نفت ایجاد می‎شود

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، از ایجاد دفتر ارتباط با هنرمندان با هدف تعامل بیشتر با جامعه هنری در شرکت ملی نفت ایران خبر داد.

 
نفت - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳

شیطنت امریکا بر علیه ایران و عربستان

ادامه نگرانی ها در خصوص مازاد عرضه جهانی نفت به دلیل افزایش تولید آمریکا و تردیدها در مورد وفادار ماندن تولید کنندگان عضو و غیر عضو اوپک به توافق کاهش تولید موجب شد تا قیمت نفت امروز کاهش یابد.

 
مدیرعامل بورس انرژی  - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵

انتقاد مدیرعامل بورس انرژی از شفاف نبودن برخی امور وزارت نفت

مدیرعامل بورس انرژی ایران، از تلاش برای الکترونیکی شدن امور در مجموعه وزارت نفت قدردانی و از شفاف نبودن برخی رویه ها انتقاد کرد.

 
پتروشیمی - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱

جذب نیرو برای پالایشگاه آبادان توسط کاریابی‌ها تکذیب شد

پس از منتشر شدن خبری در رابطه با جذب و آموزش نیروهای جدید به منظور کار در پالایشگاه آبادان، تعداد زیادی از افراد و جوانان جویای کار با حضور در مراکز کاریابی اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

 
رضا خلیلی ؛ معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷

حقوق کارکنان قراردادی نفت به‌زودی بهبود می‌یابد

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، جلب رضایت کارکنان را حافظ منافع ملی در صنعت نفت خواند و با تأکید بر اینکه حقوق کارکنان باید در چارچوب نظامی انگیزشی تعریف شود، از پرداخت مبلغی ترمیمی تا سقف یک میلیون تومان به کارکنان قرارداد مستقیم در چارچوب کمک به معیشت آنان، تا پیش از پایان ...

 
قبض گاز - عصر نفت
۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۸

رونمایی از تخلف شرکت ملی گاز در دریافت گازبهای سال94

ظاهرا شرکت ملی گاز ایران در اقدامی خلاف آنچه که قبلا گفته شده بود قیمت گازبها در تابستان سال 94 را به طور ثابت و 150 تومان به ازای هر متر مکعب اخذ کرده است.