نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
حضور زنگنه در بیت رهبری/عکس
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵

حضور زنگنه در بیت رهبری/عکس

وزیرنفت صبح امروز در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت کرد. این مراسم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

 
ایران و عراق - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹

جزئیات مشارکت نفتی ایران و عراق در 2 میدان مشترک

معاون امور بین‎الملل و بازرگانی وزیر نفت در تشریح جزئیات توافق جدید نفتی ایران و عراق از امضای دو تفاهمنامه مشترک نفتی خبر داد و گفت: ایران و عراق در توسعه میدان‌های مشترک پرویز و خرمشهر بایکدیگر همکاری می کنند.

 
تولید نفت - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵

افت تولید پارس جنوبی در پی بروز حادثه

در روزهای اخیر با آسیب دیدگی یکی از خطوط لوله ۳۲ اینچ فاز ۱۶ پارس جنوبی تولید گاز در این میدان گازی مشترک حدود ۲۰ میلیون متر مکعب در روز کاهش یافت.

 
پالایشگاه - عصرنفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴

چرا پالایشگاه‌ها سودده نیستند؟

عماد رفیعی/ سال‌هاست که سیاست کاهش خام‌فروشی هیدروکربن‌ها و دستیابی به ارزش افزوده بیشتر از طریق فرآورش آنها در داخل کشور در میان سیاست‌های کلان نظام قرار گرفته است و مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد. به عنوان مثال، در بند 15 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به موضوع «افزایش ...

 
یکی از تصاویر برتر بی پی/عکس
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹

یکی از تصاویر برتر بی پی/عکس

بی پی با انتشار این تصویر نوشته است مرد روستایی با گله شتر خود در نزدیکی یکی از خطوط لوله انتقال نفت در منطقه رومیله٬ به ما خسته نباشید می‌گوید.

 
نفت نيجريه - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹

اعتصاب کارکنان بخش نفت و گاز در جنوب نيجريه

کارکنان بخش نفت و گاز در جنوب نيجريه در اعتراض به پرداخت نشدن دستمزد خود، کار را متوقف و تهديد کردند توليد و برق رساني را فلج مي کنند.

 
 
اجزای مختلف یک کفش ایمنی/عکس
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳

اجزای مختلف یک کفش ایمنی/عکس

 
زنگنه - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳

زنگنه به دانشگاه رفت!

رئیس دانشگاه تهران گفت: موضوع انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران در هیئت امنا این دانشگاه به تصویب رسید و زنگنه به عنوان عضو هیئت علمی وابسته انستیتو نفت دانشگاه تهران فعالیت می‌کند.

 
قیمت نفت - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲

کاهش قیمت نفت به کمترین رقم در یک ماه گذشته

قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات دیروز با یک دلار و ۳۰ سنت، معادل ۲.۴ درصد کاهش به ۵۳ دلار و ۶۴ سنت رسید که پایین ترین رقم در حدود یک ماه گذشته است.

 
آیت الله هاشمی رفسنجانی - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳

مرحوم هاشمی در صنعت نفت  

آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران حیات خود، بر سازندگی و توسعه زیرساختهای کشور اهتمام و همواره بر توسعه و تقویت صنعت نفت تاکید بسیاری داشت.

 
دکتر عاصمی پور و آیت الله هاشمی - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۸

نفت ایران مدیون سردار انقلاب

نقش آیت الله هاشمی در تاسیس شرکت ملی حفاری/ وزارت نفت صدرا را حذف کرده بود ولی آقای هاشمی گفتند آقای خبره از ایران خزر رونمایی کند./بهترین دوران اوپک مربوط به دوران آقای هاشمی بود./ زیرکی آقای هاشمی در گرفتن امتیازی بزرگ از روس‌ها/ اگر پشتیبانی نمی‌کردند کشور در بحران نان فرو می‌رفت./ 10 دقیقه گریه ...

 
کارکنان شرکت ملی حفاری - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰

امتیازات و محدودیت‌های کارکنان رسمی و قراردادی

رویه استخدام و رسمی شدن در شرکت نفت همانند سایر وزارت خانه ها و سازمان‌هاست که می بایست در آزمون استخدامی که آخرین آن درسال ۹۲ برگزار شده است شرکت کرد. در این آزمون هیچ محدودیتی برای شرکت کنندگان وجود ندارد و حتی برای همکاران قراردادی نیز اولویت های خوبی نیز وجود دارد، همانگونه که بسیاری از این دوستان ...

 
کاندولیزا رایس - عصر نفت
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰

پیوند رایس و شورون

عصرنفت/ جرج دبلیو بوش، مشاور امنیتی خود را از میان مدیران شرکت «شورون» که در سال 1991 در این شرکت به‌کار مشغول بود، انتخاب کرد. این شخص کاندولیزا رایس بود، او حتی در سال 1993 یک نفت‌کش 129915 تنی به‌نام خودش داشت، که البته بعداً این نام را تغییر داد و اکنون به‌نام «...

 
سید پیروز موسوی ؛ مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران - عصر نفت
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۵

پیام پیروز موسوی درپی رحلت آیت‌الله هاشمی

سفر تاریخی این شخصیت بزرگ به جزیره خارگ، که صنعت نفت را محور توسعه اقتصاد در تمام دوره های تاریخ انقلاب، هشت سال جنگ تحمیلی و دوره سازندگی می دانست در دی ماه 1395 و بازدید از تاسیسات صادرات نفت خام، برای صنعت نفت و به خصوص شرکت پایانه های نفتی ایران ماندگار خواهد ماند.

 
غلامرضا منوچهری - عصر نفت
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰

خبری از برگزاری مناقصه آزادگان

معاون شرکت نفت از تولید روزانه ۳.۹ تا چهار میلیون بشکه نفت ایران خبر داد.

 
تیلرسون  - عصر نفت
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳

اگزون موبیل لو رفت؟

شرکت آمریکایی اگزون موبیل در دوران مدیریت رکس تیلرسون، نامزد تصدی پست وزارت امور خارجه آمریکا در دولت ترامپ از طریق یکی از شرکت های تابعه اش با ایران همکاری تجاری داشته است.

 
افزایش قیمت نفت - عصر نفت
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰

نفت به 55 دلار رسید

قیمت هر بشکه نفت برنت، امروز با ۲۵ سنت افزایش نسبت به دیروز به ۵۵ دلار و ۲۰ سنت رسید.

 
غلامرضا منوچهری - عصر نفت
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶

پیش‌دستی ژاپنی‌ها در آزادگان

معاون مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت از پیشدستی ژاپنی‌ها در ارسال مطالعات آزادگان جنوبی به شرکت ملی نفت خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها حداکثر تا چهار هفته آینده برای مناقصه آزادگان جنوبی اعلام عمومی خواهد شد.

 
صادرات گاز - عصر نفت
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱

چرا ترکمنستان شیر گاز را بست؟

گاز وارداتی از ترکمنستان در حالی قطع شد که علت اصلی قطع گاز مشکلات مالی بود با این حال برخی مدعی هستند ایران پول گاز را نمی توانست بدهد و برخی نیز می گویند ترکمن‌ها زیاده خواه هستند.